• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Elektrotechnikos projektuotoja (-s)

Aplikuoti iki: 2024-05-17

Miestas: Kaunas

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas - „Tyrens Lietuva“ – Švedijos „Tyréns“ įmonių grupės dalis ir viena didžiausių infrastruktūros projektavimo įmonių Lietuvoje. Konsultuojame ir kuriame kompleksinius sprendimus teritorijų planavimo ir infrastruktūros srityse. Ieškome kolegos darbui prie elektrotechnikos, elektroninių ryšių ir telekomunikacijos dalių projektavimo projektų pilnai darbo dienai Kaune.

Darbo aprašymas:
  • Elektrotechnikos tinklų (10 ir 0,4 kV skirstomojo tinklo) projektavimas;
  • Ryšių tinklų projektavimas;
  • Projektinės dokumentacijos rengimas, skaičiavimų atlikimas;
  • Brėžinių pagal pateiktą užduotį rengimas;
  • Projektinių sprendinių derinimas su valstybės institucijomis ir suinteresuotais asmenimis.
Reikalavimai:
  • Aukštasis elektrotechnikos inžinerijos išsilavinimas, atitinkantis darbo sritį (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Bent 1 metų elektrotechnikos projektavimo patirtis;
  • Geri įgūdžiai dirbant programine įranga AutoCad, MS Office programomis (MS Excel, Word).
  • Kitų elektrotechnikos projekto dalių išmanymas – privalumas;
  • Apšvietimo skaičiavimo programomis įgūdžiai (Dialux, Relux ir pan.) – privalumas;
  • anglų kalbos įgūdžiai – privalumas.
Įmonė siūlo:
  • Darbą su įdomiais ir reikšmingais projektais patyrusioje bei iššūkių nebijančioje komandoje. Čia jūsų darbai kalbės už jus!
  • Lanksčias darbo sąlygas: galėsite dirbti tiek moderniame biure, tiek namuose bei rinktis patogų darbo pradžios ir pabaigos laiką.
  • Profesinio tobulėjimo biudžetą bei įvairius vidinius mokymus.
  • Papildomas sveikatinimo naudas: biudžetą sveikatingumo paslaugų platformoje „Stebby“, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, skiepus ir kt.
  • Galimybę dirbti su naujausia programine įranga.
  • Išvykas, renginius ir kitas smagias komandą vienijančias veiklas.
Darbo užmokestis:

1200 – 2500 EUR gross

Pozicija:
Konsultantė
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.
11 + 7 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.
6 + 3 =

Применить сейчас

2 + 0 =
Scroll to Top