• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Tiltų inžinierius (-ė)

Aplikuoti iki: 2024-05-17

Miestas: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas - „Tyrens Lietuva“ yra Švedijos „Tyréns“ įmonių grupės dalis ir viena didžiausių infrastruktūros inžinerijos įmonių Lietuvoje. Teikiantie kompleksines paslaugas ir kuriame tvarius sprendimus urbanistikos, vandentvarkos bei susisiekimo srityse.

Darbo aprašymas:
  • Infrastruktūros statinių (tiltų, viadukų, estakadų, tunelių, atraminių sienų, triukšmo užtvarų ir kt.) projektavimas.
  • Konstrukcijų inžinerinių skaičiavimų atlikimas, rezultatų analizė, skaičiavimo ataskaitų parengimas.
  • Įvairaus sudėtingumo konstrukcijų 2D / 3D modeliavimas („AutoCad“ / „Tekla“ / „Revit“ / „MicroStation“ arba kitos).
  • Dalyvavimas rengiant BIM projektus.
  • Dalyvavimas susitikimuose dėl projekto įgyvendinimo bei techninių sprendinių parinkimo.
  • Darbas tarptautinėje komandoje ir komandiruotės Švedijoje.
Reikalavimai:
  • Aukštojo statybos inžinerijos universitetinio išsilavinimo (tiltų konstrukcijų inžinerijos specializacija būtų privalumas).
  • Darbo patirties konstrukcijų projektavimo srityje atliekant įvairius inžinerinius skaičiavimus.
  • Darbo patirties brėžinių parengime, 2D arba 3D modeliavime.
  • Euronormų išmanymo ir praktinio taikymo gebėjimų.
  • Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, savarankiškumas, tobulėjimas ir noras augti.
Įmonė siūlo:
  • Galimybė dalį laiko dirbti iš namų. Likusiu laiku dirbama iš biuro Vilniuje/Kaune/Klaipedoje.
  • “Stebby” sveikatingumo naudų platforma.
  • Sporto renginių startinio mokesčio kompensavimas.
  • Ketvirčio skyriaus išvykos.
  • Kvalifikacijos ir kompetencijų kėlimo mokymai.
  • Skiepai nuo gripo
  • Darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsikimų ir ligų.
  • Įvairūs proginiai sveikinimai.
Darbo užmokestis:

2450–3200 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių. (Galutinis atlyginimas priklausys nuo kandidato turimos darbo patirties ir kompetencijų).

Pozicija:
Konsultantė
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.
2 + 1 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.
7 + 11 =

Применить сейчас

7 + 13 =
Scroll to Top